TOXMANN HIGH-TECH CO., LIMITED

Pracujemy razem, aby zdobyć zadowolenie klientów

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyCzęści do tokarek CNC

Wały precyzyjne Części do tokarek CNC Elementy wrzeciona Obróbka skrawaniem

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny TOXMANN HIGH-TECH CO.,LIMITED Certyfikaty
Chiny TOXMANN HIGH-TECH CO.,LIMITED Certyfikaty
„Bardzo szybki i zwinny. Części spełniają podaną jakość w rozsądnej cenie. Zespół wsparcia TOXMMA jest również bardzo elastyczny i pomocny”.

—— Robert-German

Wały precyzyjne Części do tokarek CNC Elementy wrzeciona Obróbka skrawaniem

Precision Shafts CNC Lathe Parts Spindle Components Wire Cutting Processing
Precision Shafts CNC Lathe Parts Spindle Components Wire Cutting Processing Precision Shafts CNC Lathe Parts Spindle Components Wire Cutting Processing

Duży Obraz :  Wały precyzyjne Części do tokarek CNC Elementy wrzeciona Obróbka skrawaniem Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Toxmann
Orzecznictwo: ISO9001:2017
Numer modelu: Według rysunków

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1SZT
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Dostosowane lub standardy branżowe
Czas dostawy: 5-10 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, T / T, D / P, D / A
Możliwość Supply: 3000 sztuk / tydzień
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Komponenty wrzeciona Rodzaj obróbki: Toczenie, cięcie drutem, szlifowanie, frezowanie
Główne urządzenia do przetwarzania: Tokarka CNC, maszyna do cięcia drutu, szlifierki, frezarka Surowiec: SKD11
Wymiary produktu: Niestandardowe rysunki są akceptowane Tolerancja: ± 0,005 mm, ± 0,02 mm
Obróbka cieplna: Próżniowa obróbka cieplna + HRC58-62 Obróbka powierzchni: Bez chromu / chromu powlekanego powierzchniowo
Próbki: Do negocjacji Aplikacje: Przemysł maszynowy, przemysł samochodowy
Usługi: OEM, ODM, dostosowane
High Light:

cnc lathe machine parts

,

cnc precision machining parts

Części mechaniczne do tokarek CNC - Precyzyjne części wałków - Elementy wrzeciona

Takie części mechaniczne są przetwarzane głównie przez tokarki CNC oraz precyzyjne wewnętrzne i zewnętrzne urządzenia do szlifowania. Musimy również użyć obcinaka do drutu, aby przeciąć wpust. Precyzja średnicy osi i wymiarów części apertury wynosi ± 0,005 mm, wymóg współosiowości Φ ± 0,02, chropowatość powierzchni powyżej Ra0,8 powyżej.

Obróbka tych dwóch części mechanicznych wymaga zastosowania dopasowania przesuwnego, a luz dopasowania przesuwnego wynosi ± 0,02 mm. Dlatego konieczne jest zapewnienie strefy tolerancji wału i otworu. Jeśli tolerancja zostanie przeprowadzona poza tolerancją, doprowadzi to do sklejenia lub spowolnienia dopasowania, co wpłynie na użytkowanie sprzętu.

Ten przedmiot wymaga wysokiej precyzji, surowiec to SKD11, a twardość gotowego produktu to HRC58-60. Nasza firma przyjmuje materiał firmy Hitachi i stosuje metodę próżniowej obróbki cieplnej, aby osiągnąć najlepszą wydajność materiału.

Zasadniczo wały mogą być poddawane zginaniu, rozciąganiu, ściskaniu lub obciążeniom skrętnym, działając pojedynczo lub w połączeniu z jednym innym pylnikiem. Tego rodzaju części wału są szeroko stosowane w sprzęcie transmisyjnym o wysokiej wytrzymałości, wysokiej wytrzymałości, wysokiej odporności na zużycie, dużym połączeniu światła i innych właściwościach mechanicznych.

Jako element maszyny wał jest zwykle cylindrycznym prętem, który podpiera i obraca się za pomocą urządzeń do odbierania i dostarczania ruchu obrotowego i momentu obrotowego. Wał korbowy silnika tłokowego odbiera ruch obrotowy od każdej z korb, poprzez tłoki i robota łączącego, oraz dostarcza go za pomocą sprzęgieł, kół zębatych, łańcuchów lub pasków do przekładni, wałka rozrządu, pomp i innych urządzeń. Wałek krzywki napędzany przez koło zębate lub łańcuch z wału korbowego ma tylko jeden odbiornik lub wejście, kup każdą krzywkę na wał zapewnia ruch obrotowy do mechanizmów uruchamiających zawory.

Toxmann jest przedsiębiorstwem zajmującym się przetwarzaniem i produkcją maszyn, specjalizującym się w produkcji precyzyjnych części maszyn, precyzyjnych części form itp. Firma zapewnia najdokładniejsze dostosowane usługi wsparcia dla producentów i integratorów urządzeń.

Toxmann ma zespół badawczo-rozwojowy i produkcyjny wysokiego szczebla oraz wprowadził dziesiątki zaawansowanych zautomatyzowanych urządzeń i przyrządów testujących. Firma współpracuje z wykwalifikowanymi producentami surowców i dostawcami do obróbki cieplnej, aby zapewnić produkcję wysokiej jakości produktów, aby zapewnić klientom najbardziej pewną obsługę.

Firma Toxmann została założona w 2009 roku z siedzibą w Dongguan, w prowincji Guangdong, w Chinach, z 70 technikami. Firma przeszła standard certyfikacji jakości ISO9001: 2017 i została nagrodzona jako krajowe przedsiębiorstwo high-tech w 2016 r. Firma utworzyła oddziały handlu zagranicznego w Shenzhen i Hongkongu w celu zaspokojenia potrzeb klientów.

Zalety firmy Toxmann:

1, firma doświadczyła technicznych szkieletów i szeregu wyrafinowanych importowanych urządzeń produkcyjnych, aby sprostać wymaganiom rynku.

2, Firma może świadczyć niestandardowe usługi zgodnie z rysunkami projektowymi.

3, Idealny system jakości i precyzyjne przyrządy testowe stanowią podstawę kontroli jakości procesu.

4, Firma dąży do zapewnienia klientom bardziej profesjonalnej i dokładnej obsługi.

Szczegóły kontaktu
TOXMANN HIGH-TECH CO.,LIMITED

Osoba kontaktowa: Frank.lee

Tel: +86 15989457573

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas